Adresa:

Městské lázně, Československé armády 954/15, 794 01 Krnov

Tel: 722 02 33 66

Email: krnov-masaze@seznam.cz

Provozní doba dle objednávek.

Pokud si potřebujete koupit dárkový poukaz nebo permanentku, informujte se předem jestli máme otevřeno na tel. 722 02 33 66 (pokud nezvedáme tak sms) nebo emailem: krnov-masaze@seznam.cz

Facebook:

https://www.facebook.com/Masáže-pro-ženy-353235668557162/

Reklamační řád a obchodní podmínky

Reklamace masáže:

Stížnost nebo reklamaci masáže je nutno učinit na začátku nebo během masáže. Pokud nebude dodržena délka masáže podejte stížnost masérce ihned po odmasírované masáži. Náhrada bude řešená přiměřěným snížením částky za zaplacenou za masáž.

Reklamace dárkového poukazu

Vrácení penež lze do 14 dní od zaplacení poukazů. V případě, že vám nevyhovuje masáž je možné po domluvě s personálem vyměnit za masáž jinou stejné hodnoty. V případě, že nemůže být masáž uskutečněna ze strany masérského studia je možné poukaz reklamovat:

Dárkový poukaz společně s dokladem o zaplacení, v případě platby na účet stačí vypis nebo potvrzení o přijetí částky, pošlete na adresu: Lucie Janáková, Čaková 105, 79316

Přiložtě žádost o vrácení částky, jméno osoby, která poukaz zakoupila a číslo účtu, na který bude částka vrácena. Reklamovat lze jen poukaz s platným kodem, který nebyl využitý ani stornovaný. Reklamovat lze do konce platnosti poukazu.

Reklamace permanentky

Vrácení penež lze do 14 dní od zaplacení permanentky, pokud nebylo ještě zahájené čerpání. V případě, že vám nevyhovuje masáž je možné po domluvě s personálem vyměnit za masáž jinou stejné hodnoty. V případě, že nemůže být masáž uskutečněna ze strany masérského studia je možné permanentku reklamovat:

Permanentku společně s dokladem o zaplacení, v případě platby na účet stačí vypis nebo potvrzení o přijetí částky, pošlete na adresu: Lucie Janáková,Čaková 105, 79316

Přiložtě žádost o vrácení částky, jméno osoby, která permanentku zakoupila a číslo účtu na který bude částka vrácena. Reklamace permanentky je možná do jednoho roku od první čerpané masáže.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů:

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR)

www.coi.cz, www.adr.cz

Provozovatel:

Lucie Janáková

Čaková 105, 793 16

IČO: 88513025

Tel. 722 023366

email: krnov-masaze@seznam.cz